Cztery Pory Roku - Jesień

Mamy przyjemność poinformować o sukcesie uczennicy naszej szkoły - Karolinie Zacharskiej z kl. V, która została laureatką wyróżnienia w XVI Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży „ZIEMIA – NASZ DOM” pod hasłem „Cztery Pory Roku - JESIEŃ". Konkurs zorganizowano pod patronatem Starosty Rzeszowskiego
przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Młp.. Karolina wraz z rodzicami brała udział w uroczystości rozdania nagród. Do konkursu zostało zgłoszonych 10 prac z naszej szkoły wykonywanych na zajęciach koła plastycznego.

Zobacz galerię obrazków z wiadomości- kliknij link

                                                                                                                                                                                  Izabela Liskowicz

konkurs plastyczny

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!