Klasy szóste w teatrze

 W czwartek, 28 stycznia, uczniowie klas szóstych obejrzeli spektakl pt” Hobbit, czyli tam i z powrotem” przygotowany przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia. Ukazana na scenie historia Bilba Bagginsa to nie tylko opowieść o smokach, krasnoludach, ale również rzecz o przyjaźni, odwadze i poświęceniu. Pokonując liczne niebezpieczeństwa, Bilbo dowiaduje się wiele o sobie samym.

Wspaniała scenografia, kostiumy (zwłaszcza smoka, pająka i goblinów), rekwizyty no i efekty specjalne sprawiły, że spektakl wywarł na uczniach ogromne wrażenie i mimo iż część uczniów znała historię hobbita, to na scenie śledzili ją z zapartym tchem. Gra świateł i celtycka muzyka trzymała widzów w napięciu.

Z teatrem wrocławskim współpracujemy systematycznie. Wystawiane spektakle prezentują wysoki poziom merytoryczny i dydaktyczny, pouczają i są bogate w treści.

 

teatr 2
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!