Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to po rodzicach najbliższe osoby dla każdego dziecka. Kochają bezinteresownie swoje wnuki, pomagają w ich wychowywaniu, wspierają w trudnych chwilach. 21 i 22 stycznia, to daty, o których wszyscy doskonale pamiętają. Świętujemy w te dni Dzień Babci i Dzień Dziadka.

Uczniowie klasy II a, II b i II c wraz z wychowawczyniami: p. K. Borkowską, p. E. Morlak i p. A. Wisz zaprosili swoje babcie i dziadków na akademie, które odbyły się w dniach: 20, 22 i 26 stycznia w Szkole Podstawowej nr 15 w Rzeszowie. Dyrektor szkoły, p. Renata Kędzierska serdecznie przywitała licznie przybyłych gości, złożyła życzenia i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki.

Na zakończenie wszystkie babcie i dziadkowie obdarowani zostali upominkami wykonanymi samodzielnie przez wnuki oraz piernikowymi serduszkami przygotowanymi przez mamy. Prezenty, występy, wiersze i piosenki, a ponad wszystko ciepłe uściski wnucząt sprawiły, że niejedna babcia i dziadek ukradkiem ocierali łzy wzruszenia.

Z ogromną radością pragniemy dołączyć się do życzeń naszych uczniów. Wszystkim babciom i dziadkom życzymy tradycyjnych stu lat w zdrowiu i dobrym samopoczuciu, aby radość z wnucząt trwała jak najdłużej.

babcia 1 babcia 2 babcia 4  babcia 5 
 babcia 6  babcia 16  babcia 17  babcia 18

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!