Zajęcia edukacji muzycznej – tańce

Jak na karnawał przystało, tym razem na zajęciach muzycznych królowały tańce. W piątek, 8 stycznia nasze przedszkolaki i wszyscy uczniowie mieli okazję zapoznać się zarówno z tańcami standardowymi: walcem angielskim, walcem wiedeńskim oraz tangiem argentyńskim (z różą w zębach), jak i z gorącymi rytmami tańców latynoamerykańskich: sambą i rumbą. Ach! Jakby się chciało tak zwiewnie i lekko umieć tańczyć, jak ci tancerze!

                                                                                                          opr. Iwona Woźniak

yamaha 40 yamaha 41 yamaha 42  

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!