Wyjazd do WDK w Rzeszowie

18 stycznia uczniowie klas I-III brali udział w wyjeździe do WDK w Rzeszowie, gdzie swoje umiejętności prezentowali aktorzy Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Dzieci oglądały przedstawienie teatralne pt. ,,Brzechwolandia". Sympatyczne postacie występujące w  spektaklu takie jak królewna,  klaun, miś, robot i tygrysek przybliżyły dzieciom  wiersze Jana Brzechwy takie jak np. ,,Leń", ,,Globus", ,,Samochwala", ,,Skarżypyta" i inne. Dzieci z uwagą śledziły przebieg przedstawienia. Wspólnie z aktorami zgodnie potwierdziły, że ,,Brzechwolandia to kraina szczęśliwości, w Brzechwolandii tylko uśmiech zawsze gości, Brzechwolandia uczy, bawi nas, w Brzechwolandii można miło spędzić czas".

         W tym dniu odwiedziliśmy także kościół w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Kielanówce. Znajduje sie tutaj jedna z największych na Podkarpaciu niezwykła szopka bożonarodzeniowa, której twórcą jest pan Augustyn Inglot.

wdk 1 wdk 2 wdk 3 wdk 4

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!