Zachowaj Trzeźwy Umysł

Ogólnopolska Kampania Edukacyjna Zachowaj Trzeźwy Umysł to wartościowe przedsięwzięcie profilaktyczne, którego celem jest propagowanie postaw afirmujących zdrowy styl życia, w zgodzie ze sobą i otoczeniem. Aktywność fizyczna, spędzanie wolnego czasu z rodziną, z przyjaciółmi to najlepszy przepis na dobre samopoczucie i jednocześnie ochrona przed pokusami niebezpiecznymi dla zdrowia, a prowadzącymi często do uzależnień.
W konkursie plastyczno-literackim, jednym z elementów tegorocznej kampanii, wzięło udział wielu uczniów z naszej szkoły. Temat konkursu, który brzmiał: „Na skrzydłach przyjaźni” wyzwolił ich twórczą aktywność i powstały ciekawe prace. Trzy z nich zostały wyróżnione,
a autorzy otrzymali cenne nagrody rzeczowe i pamiątkowe dyplomy. Wręczono je w dniu 19 października podczas uroczystego podsumowania kampanii prowadzonej na terenie Rzeszowa. Nagrodzeni uczniowie: Gabriela Prędka z kl. V b, Mateusz Jedynak z kl. V a i Filip Sobusiak z kl. VII a.

 

umysl 1 umysl 2 umysl 3
umysl 4    

 

 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!