Bądź widoczny z Unimetem

Nadeszła pora roku, w której szybko zapada zmrok. Piesi i rowerzyści uczestniczący w ruchu drogowym są wtedy mało widoczni, co naraża ich na niebezpieczeństwo potrącenia przez pojazdy samochodowe. Aby być bardziej bezpiecznym, trzeba być widocznym. Uzyskanie widoczności można osiągnąć poprzez noszenie na odzieży elementów odblaskowych. Dzięki akcji prowadzonej przez Centrum Narzędziowe Unimet w Tyczynie uczniowie z klas IV - VI z naszej szkoły zostali zaopatrzeni w opaski odblaskowe. Wystarczy je umieścić na rękawie bluzy bądź kurtki i kierowcy na pewno zauważą tę osobę z bezpiecznej odległości, a nie dopiero w ostatniej chwili.

b_150_100_16777215_00_images_2012na13_unimet_1.jpg

 

 

 

 
 
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!