Igrzyska Miejskie i Wojewódzkie - biegi przełajowe dz. i chł.

11 października reprezentacja naszej szkoły w składzie: Izabella Gaweł, Ewelina Paśko. Sebastian Korbecki, Ireneusz Stachyra, Rafał Kalandyk, Damian Michalski, Mateusz Szczęch wzięła udział w Igrzyskach Miejskich w konkurencji lekkoatletycznej - bieg przełajowy na dystansie 1000 m. Zawody odbyły się w Parku Sybiraków na rzeszowskiej Baranówce. Uczniowie I. Stachyra, E. Paśko, R. Kalandyk uzyskali dobre lokaty w pierwszej piętnastce.
Sebastian Korbecki wywalczył III miejsce
otrzymując gratyfikacje w postaci medalu i dyplomu, a przede wszystkim możliwość udziału w etapie wojewódzkim, który odbył się 18 X w Kolbuszowej, gdzie uplasował się w okolicy 30 miejsca, co też jest sukcesem biorąc pod uwagę liczbę uczestników zawodów. Gratulacje!

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!