XXI Tydzień Sportu Szkolnego

   W upalnej aurze nasi uczniowie zmagali się ze swoimi słabościami i osiągali swoje pierwsze w życiu rekordy. Po oficjalnej inauguracji, podczas której oczywiście nie mogło zabraknąć elementów ceremoniału olimpijskiego, padły znamienne słowa pani dyrektor Renaty Kędzierskiej …,,XXI Tydzień Sportu Szkolnego uważam za otwarty”.

   Z ogromnym zapałem uczniowie przystąpili do pierwszych zawodów, a były nimi Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej chł. i piłce koszykowej dz. Emocje sięgnęły zenitu w okolicach godz. 14.00, kiedy to rozgrywano finałowe mecze. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta klasy VIa udowodnili, że jako zespół sportowy nie mają sobie równych.

    Duży aplauz towarzyszył pojedynkowi siatkarskiemu Nauczyciele contra Uczniowie. Tym razem to ,,belfrzy” byli górą wygrywając 2:1, ale tuż po meczu słyszeliśmy słowa zebranej ,,gawiedzi”… ,,w przyszłym roku się nie poddamy”.

   W kolejnych dniach rywalizowano w: zawodach pływackich i szachowych, konkurencjach lekkoatletycznych, grach i zabawach, konkursach rzutów do kosza i karnych. Najmłodsi uczestniczyli w Olimpiadzie LA.

   Na uroczystym apelu podsumowano ,,sportowy tydzień” wręczając młodym sportowcom medale i słodkości.

  Dziękujemy Radzie Rodziców, niezawodnym Delikatesom Centrum z ulicy J. Pawła i dyrekcji szkoły za sponsorowanie tegorocznej imprezy.                            

orlik 1 orlik 2 orlik 3 orlik 4
orlik 5 orlik 6 orlik 7 orlik 7a
orlik 8 orlik 9 orlik 10 orlik 11
orlik 12 orlik 13 orlik 14 orlik 15
  orlik 16 orlik 17  

                                                               Organizatorzy 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!