Międzyszkolny konkurs o Papieżu Janie Pawle II

Uczniowie naszej szkoły brali udział w V międzyszkolnym konkursie artystycznym „Jan Paweł II – Papież Wiary” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 11 w Rzeszowie. Uczestnicy konkursu w kategorii kl. 1- 3 mieli wykonać widokówkę z Papieżem Janem Pawłem II, zaś w kategorii kl. 4- 6 płaskorzeźbę przestawiającą Papieża. W konkursie wzięło udział 78 uczniów z 18 rzeszowskich szkół.

Z naszej szkoły II miejsce w kategorii kl. 1-3 zajęła Natalia Gałkowska z kl. 1b. Wyróżnienie otrzymała Jadwiga Rejman z kl. 4a za wykonanie płaskorzeźby Papieża Jana Pawła II. Uroczyste podsumowanie konkursu i rozdanie nagród odbyło się dnia 7 maja br. w SP 11 w Rzeszowie. Naszym uczennicom gratulujemy wykonania pomysłowych prac i osiągniętych sukcesów w konkursie.

papiez 1 papiez 2 papiez 3 papiez 4
papiez 5

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!