lukacije 3

Nasza szkoła organizatorem mini turnieju eliminacyjnego i półfinałowego

Łukacijewska cup 2013

Po zgłoszeniu drużyny chłopców rocznik 2000 i młodsi do II Edycji Turnieju Łukacijewska cup dowiedzieliśmy się, iż będziemy równocześnie organizatorem mini turnieju eliminacyjnego. W przydzielonej nam grupie znalazły trzy zespoły rzeszowskie: SP 9, SP 27 i SP 15.

Zaplanowany mini turniej, a właściwie pojedynek dwóch drużyn, bo SP 27 z Rzeszowa nie dojechała odbył się 17 kwietnia. Wysoka wygrana z piłkarzami z ,,dziewiątki” (17:1) dała nam awans do II rundy czyli półfinałów wojewódzkich, w których również mogliśmy się wykazać jako organizator.

9 maja gościliśmy kolejne zespoły piłkarskie. Tym razem były to: SP 3 Rzeszów, SP 16 Rzeszów, i SP Raniżów. Nasi zawodnicy zmierzyli się kolejno z wymienionymi drużynami pokonując dwa SP 3 (2:1) i SP Raniżów (8:1) i niestety ulegli zespołowi z ,, szesnastki’’ (1: 3). Ta jedna przegrana zamknęła nam drogę do finału wojewódzkiego, na który mieliśmy duże szanse. No cóż może innym razem. Na Stadionie CWKS Resovia Rzeszów wśród finałowej szesnastki z naszej grupy znajdzie się reprezentacja SP 16. Życzymy im powodzenia, a naszym zawodnikom gratulujemy II miejsca w turnieju półfinałowym Łukacijewska cup 2013.

Podziękowania dla dyrekcji szkoły i sponsora mini turniejów: Delikatesów Centrum z Osiedla Budziwój.

lukacije 1 lukacije 2    

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!