Turniej Minipiłki Siatkowej

9 lutego br uczestniczyliśmy w fazie eliminacyjnej Turnieju Minipiłki Siatkowej – Kinder + Sport 2013. Znaleźliśmy się w tzw. grupie centralno- południowej razem z zespołami: Karpaty MOSIR Krosno, MOS AKS Rzeszów, AKS SP – 2 Rzeszów, MZS Strzyżów, TKKF Siódemka Rzeszów, MKS MOSIR Jasło, UKS Jedynka Ropczyce, AKS Resovia Rzeszów, ZS Turze Pole oraz zespołami SP z Będziemyśla, Pobiedna, Chmielnika, Zaczernia, Manasterzca i SP 14 z Rzeszowa.

Jak się okazało przyszło nam się zmierzyć z wieloma zaprawionymi w bojach siatkarskich zawodnikami klubów sportowych. Dzielnie stawiliśmy im czoła i nie zważając na umykające nam punkty godnie reprezentowaliśmy barwy naszej szkoły. Aktywnie i miło spędziliśmy pierwszy weekend ferii. Nasza przygodę z siatkówką dodatkowo umiliła nam fotka z trenerem Asseco Resovii Rzeszów p. Andrzejem Kowalem.

Marka Kinder + Sport kojarzy się dziś na świecie z propagowaniem ruchu i kultury fizycznej wśród dzieci. W Polsce Kinder + Sport to nazwa największych rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych , które firma Ferrero razem z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej prowadzi już od czterech lat. Program objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministra Sportu i Turystyki. Funkcję ambasadora zawodów pełni znany siatkarz Sebastian Świderski.

Reprezentanci szkoły: kl. IV - Kacper Bomba, Damian Tłuczek, Mikołaj Barański

                              kl. V - Karol Nieckarz, Jakub Jurek, Sebastian Korbecki, Michał Kotula, Krzysztof Tłuczek

                              kl. VI – Ireneusz Stachyra, Paweł Choma , Hubert Sikora

Opiekun: p. Irena Jurek     

siatka siatka3 siatka2
siat 1 siat 2 siat 3
  

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!