Klasy piąte w teatrze

7 lutego uczniowie klas piątych obejrzeli w WDK spektakl w wykonaniu aktorów z Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia. Przedstawienie zrealizowane zostało na podstawie powieści Marka Twaina „Przygody Tomka Sawyera”.

Niezwykła scenografia, ciekawe rozwiązania reżyserskie, oprawa muzyczna i piosenki wplecione w tok akcji sprawiły, że nie było czasu na nudę. Uczniowie z zapartym tchem śledzili kolejne wydarzenia. Ciekawym przedsięwzięciem było wystąpienie jednego z aktorów po zakończeniu spektaklu i nawiązanie z widzami dialogu. Uczniowie mieli okazję, by wystąpić na scenie i wypowiedzieć swoją opinię. Spektakl stanowił podsumowanie pracy nad lekturą.

 

te 1 te 2 te 3

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!