Jesienna zbiórka kasztanów i żołędzi

Jesienią bieżącego roku Koło Łowieckie Bielik ogłosiło zbiórkę kasztanów i żołędzi, zachęcając uczniów do udziału w tej akcji, mającej na celu zgromadzenie zapasów żywności dla zwierząt dziko żyjących, aby nie głodowały podczas zimy. Najbardziej zaangażowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych i z klas I – III. Organizator zbiórki ufundował nagrody rzeczowe dla rekordzistów. Są to: Sylwia Kuś i Jakub Jopek z kl. III b, Jakub Trafidło z kl. III a, Szymon Panasiuk z kl. II b i Hubert Barański z kl. II a. Przedszkolaki zostały nagrodzone słodyczami.

 

b_150_100_16777215_00_images_2012na13_kasz_1.jpg

 
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!