Mistrz Ortografii

Za nami kolejna edycja konkursu na szkolnego Mistrza Ortografii klas IV-VI. Celem konkursu było podnoszenie poziomu ortografii wśród uczniów, poszerzenie znajomości zasad ortograficznych oraz zachęcenie uczniów do stałej kontroli błędów.

W tym roku rywalizacja przebiegała w trzech etapach. W finale wzięło udział 18osób.           Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce oraz tytuł MISTRZA ORTOGRAFII – Julia Miś (VIb)
II miejsce – Oskar Kuźniar, Julia Trojanowska (VIa), Mateusz Rejman (VIb)
III miejsce – Karolina Stec (Vb), Aleksandra Stochła (Va), Hubert Sikora (VIb)

Wyróżnienia: Aleksandra Bieleń, Weronika Grzebyk (Va), Patrycja Potęcka (Vb), Rafał Kalandyk, Emilia Warzybok (VIa), Martyna Dudek (VIb)

 

 
Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!