Dni Sportu Szkolnego 2017/18

       W rywalizacji sportowej w ramach konkursu ,, Sprawna klasa” wzięli udział uczniowie 9 klas od kl. IV do VII. Zaczęliśmy pojedynkami tenisowymi i kontynuowaliśmy rozgrywki w II semestrze. Konkurowaliśmy kolejno w badmintonie, hokeju, siatkówce , piłce ręcznej, koszykówce i piłce nożnej. Każda z klas rozegrała 14 pojedynków międzyklasowych walcząc w pocie czoła o cenne punkty.

Najwięcej punktów dla swoich klas zdobyły dziewczęta z 6 b i chłopcy z 5a zdobywając wszystkie możliwe punkty tzn. wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Wyróżnione dziewczęta i chłopcy otrzymali pamiątkowe medale.

Nietypowo w tym roku szkolnym na tytuł ,,Sprawna klasa” zapracowały trzy klasy : 5a, 6b,7a. To w salach lekcyjnych tych zwycięskich klas zagoszczą puchary przechodnie.

Oczywiście jak co roku podczas uroczystego apelu przypomnieliśmy sobie ceremoniał olimpijski. Odbył się także długo wyczekiwany przez uczniów mecz siatkówki Nauczyciele contra Uczniowie. Tradycyjnie również w dwóch kategoriach wiekowych rozegrano turniej szachowy.

                                                                                                                                                           opr.I.Jurek

dnisportu 1 dnisportu 2 dnisportu 3  
dnisportu 4 dnisportu 5 dnisportu 6  

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!