Marsz na orientację

W sobotę, 24 marca, dwie grupy uczniów z klas VII pod opieką nauczyciela geografii, pana Piotra Homy, po raz pierwszy spróbowały swoich sił w marszu na orientację. Organizatorem cyklu biegów na orientację jest Pierwsza Drużyna Harcerzy z Rzeszowa „Czarna Jedynka”. Pierwszy etap pod nazwą „Gra Lisa” miał miejsce w Budach Głogowskich. Zespoły reprezentujące naszą szkołę spisały się znakomicie, zwłaszcza że był to ich debiut w tej formie rywalizacji. Drugie miejsce na 23 startujące patrole zdobył zespół w składzie: Szymon Panasiuk, Krzysztof Stec i Wojciech Lisowicz, a patrol w składzie: Emilia Pięta, Julia Ożyło, Dominik Gorzynik i Miłosz Bury zajął siódme miejsce.
Swoje siły w marszach na orientację mogli także sprawdzić opiekunowie, instruktorzy i starsi harcerze w nieco trudniejszej trasie. Nauczyciel naszej szkoły - opiekun wyjazdu zajął trzecie miejsce spośród 14 patroli w swojej kategorii.

Kolejny marsz już w kwietniu, tym razem w okolicach Tarnowa.

harcerz 1 harcerz 2    

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!