VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Dnia 1 grudnia br. w naszej szkole odbył się VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. Konkurs wpisał się już w tradycję naszej szkoły jako rzeszowskie eliminacje rejonowe do Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi - 2017”, który odbył się w Bochni.

W konkursie brało udział 23 uczniów z rzeszowskich szkół podstawowych. Laureaci z miejsca I, II i III z każdej kategorii wiekowej kl. 1-3 i klas 4-7 mogli wystąpić w finale konkursu ogólnopolskiego w Uzdrowisku Kopalni Soli w Bochni, który odbył się w dniach 13-14 grudnia br. Wszyscy uczestnicy międzyszkolnego konkursu otrzymali dyplomy, nagrody i upominki. Naszą szkołę na konkursie reprezentowali uczniowie: Izabela Pięta kl. 3b, Adam Grodecki kl. 3b, Jakub Liskowicz kl. 6b, Julia Ziarnik kl. 7a.

Wyniki konkursu:

W kategorii kl. 1-3

I miejsce         - Małgorzata Zarzycka SP nr 17 Rzeszów

II miejsce       - Emilia Czeluśniak SP nr 25 Rzeszów

III miejsce      - Adam Grodecki SP nr 15 Rzeszów

w kategorii kl. 4-7

I miejsce         - Oliwia Pruchnik SP nr 1 Rzeszów

II miejsce       - Agata Dziepak SP nr 24 Rzeszów

III miejsce      - Filip Chciuk SP nr 22 Rzeszów

Wyróżnienia otrzymali: Anna Górak SP nr 25, Celina Kowalczyk SP nr 24, Karolina Marmola SP nr 17, Karolina Kulig SP nr 1,  Jakub Liskowicz SP nr 15.                                                                                                                                            opr. R. Rzeźnik

reli 1 reli 2 reli 2a
reli 2b reli 2c reli 3

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!