Świeć gwiazdeczko

Uczniowie klasy 2b, 15 grudnia wystąpili przed swoimi rodzicami z Jasełkami.

Każde z nich bardzo przeżywało swój występ. W pięknych strojach przygotowanych przez ich rodziców dumnie kroczyli śladami pasterzy, mędrców niosąc i składając w żłobie dary dla małego Jezuska. Dzieci śpiewały także pastorałki i kolędy. Atmosfera przedświąteczna udzieliła się wszystkim obecnym. Uczniowie otrzymali gromkie oklaski, a na koniec połamali sie opłatkiem ze zgromadzonymi na sali widzami.

narodzenie 1  narodzenie 2  narodzenie 3  narodzenie 4
narodzenie 5 narodzenie 6    

 

 

Świeć gwiazdeczko

Uczniowie klasy 2b, 15 grudnia wystąpili przed swoimi rodzicami z Jasełkami.

Każde z nich bardzo przeżywało swój występ. W pięknych strojach przygotowanych przez ich rodziców dumnie kroczyli śladami pasterzy, mędrców  niosąc i składając w żłobie dary dla małego Jezuska. Dzieci śpiewały także pastorałki i kolędy. Atmosfera przedświąteczna udzieliła się wszystkim obecnym. Uczniowie otrzymali gromkie oklaski, a na koniec połamali sie opłatkiem ze zgromadzonymi na sali widzami.

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!