Wizyta w Mini Zoo


23.11.2017r. klasy Ia i Ib pojechały do Mini Zoo znajdującego się w Sklepie budowlanym ,,Majster" w Rzeszowie. Wycieczka autokarowa była sponsorowana ze środków sklepu. . W ramach zielonych godzin, dzieci dowiedziały się jak należy dbać o zwierzęta oraz czym można je karmić. Miały okazję zobaczyć: ryby zamieszkujące Rafy Koralowe, węże: pytona oraz boa dusiciela a także wydzielającą toksyczny jad malutką żabkę - chwytnicę kolorową. 

Ponadto dużo emocji wzbudził kajman okularowy czyli gad z rodziny aligatorów oraz wiele gatunków papug, np. papużki nierozłączki, kameleony a także jaszczurki i pająki. 

Największą atrakcją wycieczki była nagroda: rozmowa z papugą .

Ponadto otrzymaliśmy pamiątkowe dyplomy za udział w lekcji majsterkowania oraz zakładki do książek.  Dzieciaki były zachwycone i z uśmiechami na buziach powróciły do szkoły.

Serdecznie dziękujemy pracownikom sklepu “Majster” za życzliwe przyjęcie.

                                                                                                                 Krystyna Borkowska

zoo 5 zoo 6

 

wyjazd 1 wyjazd 2 wyjazd 3 zoo 4 

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!