V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Budziwój

Jubileuszowy V Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Budziwój odbył się tym razem z udziałem znanego tenisisty Tomasza Lewandowskiego. Nasz gość, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w singlu, deblu i grach drużynowych, obecnie trener i zawodnik – Fibran AZS Politechnika Rzeszowska został miło przyjęty przez młodych pasjonatów tenisa stołowego. Uścisk dłoni, autograf na pamiątkowym dyplomie i towarzyska wymiana podań to zapewne wspomnienie, które zostanie z nami na długo.

Wyniki turnieju:

W kategorii klas szóstych: dz. I m - Izabela Nieckarz, II m. – Martyna Trzeciak, III m. – Gabriela Rejzer, chł. I m. – Adrian Ochalik , II m. – Jakub Jabłoński, III m. – Miłosz Sierzputowski.

W kategorii klas siódmych: dz. I m. – Amelia Mazur, II m. – Izabela Piekarska, III m. Wiktoria Kurpyta, chł. I m. Krzysztof Stec, II m. Szymon Panasiuk, III m. Hubert Barański.

Nagrody pocieszenia odebrali: Weronika Olejnik i Filip Siuta.  

                                                                                                                                                    opr. I. Jurek    

 

ping 1 ping 2 ping 2  ping 4
 ping 5  ping 6    

 

 

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!